SPAM

Jak sama nazwa zakładki mówi, właśnie znajdujesz się w miejscu, gdzie możesz reklamować się / polecać swojego bloga do woli. Jeżeli zrobisz to pod rozdziałem, to osobiście usunę ten komentarz, ponieważ uważam, że jeśli ja mogę zamieszczać SPAM w przeznaczonym przez autora do tego miejscu, to inni również mogą to robić. Pozdrawiam, Jesica. ;) xx

21 komentarzy:

 1. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=8Qit66D7t9A

  Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 2. Ona, powraca po latach
  On, postrach miasta
  Ona, ułożona dziewczyna
  On, nieokrzesany młodzieniec
  Ale czy na pewno
  Niby dwa przeciwieństwa
  Ale czy nie przeciwieństwa się przyciągają
  Czy wszyscy są tymi za których się podają
  Czy ktoś nie skrywa tajemnicy
  Kto zdrajca a kto przyjaciel
  Czy dawne sekrety ujrzą światło dzienne
  Jakie wyjdą tego konsekwencję.
  http://ostatniaszansaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Do dwóch tygodni powinien się pojawić. Dziękuję, że zapytałaś w spamie xx

   Usuń
  2. tak się spodobał komentarz, a nexta nie ma już jakoś miesiąc, czemu tak? :(

   Usuń
 4. Dwoje podobnych ludzi
  Tak samo uparci
  Tak samo gwałtowni
  Tak samo niebezpieczni
  Żyją chwilą i nie myślą o przyszłości
  Viktoria - marzenie każdego chłopaka Zayn - jego własnością musi być każda
  dziewczyna bez wyjątku
  Dla niego to będzie kolejna ''laska do zaliczenia''
  Dla niej kolejna gierka
  Co się stanie gdy ona stanie się jego obsesją ? Czy
  Viktoria przestanie grać i pokaże swoje prawdziwe
  oblicze ?

  http://zapomnij-o-mnie-na-zawsze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy Kaylin odkrywa, że posiada niesamowite zdolności, cały jej świat staje na głowie. Czy odnaleziona po latach siostra naprawdę chce jej pomóc? Czy nowi znajomi, aby na pewno życzą jej dobrze? Co się stanie, kiedy jej przyjaciółki dowiedzą się o niej prawdy? I kim jej tajemniczy mężczyzna nawiedzający jej sny?
  Zapraszam na Prolog! - http://angel-of-destination.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Biblioteczka czytelnicza powstała z myślą o wszystkich Twórcach opowiadań, pamiętników itp. Świat blogosfery jest ogromny. Zakładając bloga, myślimy, że jesteśmy jednymi z nielicznych do czasu, aż zdamy sobie sprawę, iż są nas „tysiące, a nawet setki”. Biblioteczka jest miejscem, gdzie bez zbędnych stresów można się zareklamować i zachęcić innych, aby zajrzeli na naszego bloga. Biblioteczka nie krytykuje, nie wyraża opinii na temat treści. Jest gruntem neutralnym, tutaj ogłaszać się mogą wszyscy. Dlatego też zachęcam, by zajrzeć, zapoznać się i oswoić z nowo powstałym miejscem, a kiedy to zechcesz zareklamować swoją "pociechę" - zrób to! Decyzja należy do Ciebie.

  Pozdrawiam serdecznie,
  biblioteczka-czytelnicza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. ZAPRASZAM NA PIERWSZE POLSKIE TŁUMACZENIE HAUNT!

  Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
  "Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"
  http://haunt-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Po tragicznej wiadomości Julie i Rose wyjeżdżają do Londynu, by zacząć nowe życie. Nie wiedzą jednak, że zmieni się o 180˚. Kiedy myślą, że ich życie się ustatkowało, do miasta przybywa były chłopak Rose nie mogący się pogodzić z jej odejściem.
  Zapraszam do nas:
  http://onedirectionforeveryyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziewiętnastoletnia Lilly Anderson zarabia na życie jako uliczny grajek. Nie ma rodziny, ani przyjaciół. Od dwóch lat żyje w toksycznym związku z osiem lat starszym Danem Beinem, który co chwila wplątuje ją w nowe interesy.

  Wszystko zmieni się, gdy na drodze Lilly stanie dwudziestoczteroletni Louis Tomlinson.
  Potajemne spotkania, nierozwikłane problemy i szereg tajemnic.
  Życie dziewczyny znacznie się skomplikuje, a od dawna skrywany przez nią stan zdrowia, wyjdzie na jaw.
  Czy będzie chciała się leczyć? Czy jej znajomość z Louisem przetrwa? Kogo wybierze?
  Zapraszam do poznania losów Lilly.

  http://nothing-happens-by-chance-flyaway.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam i obiecuję, że się odwdzięczę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów i za wszelką cenę staramy się nie dopuścić do tego, aby ujrzały one światło dzienne. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać a Melanie odzyskała swoje dawne, beztroskie i spokojne życie, tajemnice z przeszłości wracają.
  Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak postanowi się poddać?
  Chłopak narkoman, przyjaciółka oszustka, intrygi, kłamstwa, tajemnice, ślepa miłość...
  ----> Ostatnie Spojrzenie <-----

  Jeśli postanowisz wpaść i skomentować, to ja odwdzięczę się tym samym. ;-))

  OdpowiedzUsuń
 11. Miki jest zwykłą nastolatką z Polski. Jej życie nie jest zbytnio ciekawe, ale oczywiście do momentu. A wszystko zaczęło się czerwcowego wieczora, kiedy Liam Payne dał jej follow na twitterze.
  Zapraszam na mojego bloga: http://pokonac-grawitacje.blogspot.com
  xo

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. zapraszam na coś calkiem nowego, tworzonego przy wspolpracy. ;) zupelnie odmienna historia od moich blogow. ;)
  numbfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Hej dziewczyny uwielbiam was, ale 2 miesiące z hakiem bez rozdziału to trochę przegina, nawet jeśli z powodu małej ilości komentarzy. Zlitujcie się :'(

  OdpowiedzUsuń
 15. Jestem tam, gdzie mnie nie ma.
  http://jestemtamgdziemnieniema.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Kim jest Lauren? Lauren Prometeusz Ryoce. Agentka wysokiego szczebla. Niezwykle utalentowana, w środowisku nazywana Prometeuszem (osoba, która potrafi wtopić się w każde środowisko, niezależnie od sytuacji). Nie przywiązuje się do ludzi, miejsca ani zadań specjalnych, które zostały jej powierzone. Wymagająca, niezależna, milcząca.
  Lauren miała wysoko rozwinięte nie tylko zmysły, ale również intuicję. Nie było agentki lepszej od niej. W końcu została wyszkolona przez najlepszych z najlepszych. Od ponad trzech lat widniała na liście agentów wysokiego szczebla. Takich wyszkolonych 'żołnierzy' jest niewielka liczba, bardzo trudno dostać się do tego środowiska. Tak naprawdę tylko dwie osoby znają wszystkich członków elity. Jednakże każdy ma jakieś słabości nawet i ona.
  Tajemnice Los Angeles to nie tylko opowiadanie o jednostce do zadań specjalnych, ale również o elicie (w której znajdują się agenci wysokiego szczebla).
  Zapraszam serdecznie.
  http://tajemnicelosangeles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeśli zdecydujesz się czytać, zostaw adres bloga w komentarz, a ja z pewnością przeczytam Twojego bloga. U mnie jest tylko krótki prolog, więc dużo tego nie ma. :D

  cios-przeszlosci.blogspot.com

  Cały mój świat runął pewnej lipcowej nocy. Pamiętam tylko moje przekomarzania z nim, oślepiające światło i huk. Później były tylko łzy, prześladujące mnie w duecie z bólem, który nie ustępował nawet na chwilę.
  Zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt arogancka, zbyt zepsuta. Nie da się mnie naprawić, ale ja wcale tego nie chcę. Moje wnętrze jest pełne pęknięć, ale podoba mi się to. Mogę swobodnie nienawidzić samej siebie,swojego ciała, swojej umęczonej duszy. Mogę nawet czuć nienawiść do śmietnika stojącego przed domem sąsiada. Bo kto mi zabroni? Nikt. Stałam się na tyle dobra w udawaniu, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki ból czuję.
  Jestem Colleen George. Każdego dnia cierpię coraz bardziej, a moje życie jest koszmarem. Uwierz, nie chcesz być mną.

  Opowiadanie o One Direction

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam do Siebie Bluebloodsfanfiction.blogspot.com
  Loveistheanserw.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam do Siebie Bluebloodsfanfiction.blogspot.com
  Loveistheanserw.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Lydia Land of Grafic